Kurgus täpid 27.10.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Kurgus paistavad imelikud täpid või punnid? Kurk ise ei valuta, ega pole raske neelata, kuid vahe peal on tunda kurgus kerget pakitsust. Puudub ka palavik või teised sümptomid.
Mis te arvate kas need täpid on normaalsed või peaks otsima mingit ravi?

Lugupidamisega,
Veiko

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistavad olema mandlisekreedi kogumid. Kui vaevusi ei tee, puuduvad liiges ja südamevaevused, siis võiks nii jääda. Hea on, kui Teie perearst vaatab kõik üle ja annab oma soovitused. Kõike ei saa arvutivahendusel ravida.

Head tervist soovides
Madis Veskimägi