Ussid? 17.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Kas selline väljaheide viitab paelussile? Sõin samal päeval ka muna, kas muna võib väljaheites selline välja näha? Kõht on ka viimasel ajal valutanud, paar päeva tagasi oli kõht lahti. Süda on tihti paha ja pea ka vahel valutab.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, kahtlus on. Ega muud, kui materjal uuringuks ja siis saab otsustada edasise osas. Perearst annab saatekirja rooja uuringuks ussimunadele-parasiitide osistele. Muidugi tuleb mõtelda ja uurida ka teiste haiguste ja seisudnite suhtes, nt ka rasedus.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi