südame puudulikus vesi sees 20.12.19 / Perearst

Külastaja küsib:

'm
ida teha hakkab jälle paiste minema tekkib jälle vesi kõht on kuni
nabani kivikõva oli haiglas ja aeti vett välja õeldi et on südame puudulikkus mitte uroloogiline põhjus.valusid ei ole urineerimine mitte
mitte nii tihe kui vanasti

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaevusel "vesi sees" on väga palju põhjuseid. Mis täpselt ja kuidas seda ravida, seda ei ole minul võimalik ainult teksti alusel ütelda. Saan soovitada oma perearsti külastust, kolleeg saab Teid vahetult uurida, vaadata haiglauuringuid ja saab ka koostada edasise uuringute ja ravi plaani.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi