Moodustis suus 01.05.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on suhu mingi moodustis tekkinud. Pildilt näha vasakul ülemiste hammaste all. Ma märkasin seda esimest korda umbes pool aastat tagasi ja nüüd on see vähe suuremaks läinud. Ega see mulle otseselt häda ei tee, aga hambaid pestes muutub see vahepeal valusaks, sest ma lähen hambaharjaga sinna vastu.
Mu küsimus on, mis see olla võiks? Kas seda peaks arstile näitama või pole vajadust? Ja kas sellest on võimalik lahti saada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema healoomuline limaskesta vohand. Soovitan nõu pidada esmalt hambarstiga, kolleeg kas lahendab selle ise või suunab edasi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi