Moodustis suuõõnes 28.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mõni aeg tagasi (umbes 2 aastat tagasi) märkasin suus vasakul pool mandli lähedal punni või moodustist mis on hele, naha värvi. Ei ole valulik ega ole ka selle aja jooksul suurust ega kuju muutnud. Hambaarstid ega nina-kurgu-kõrva arst sellele tähelepanu juhtinud ei ole, kuid aeg ajalt suud uurides jääb see ikka silma ja tekitab küsimust kas ehk peaks seda laskma kellegil täpsemalt uurida?
Võibolla on kasulik ka ära märkida, et ise ei suitseta ning alkoholi tarvitamine on vägagi mõõdukas.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Pildil olev leid näib ohutu. Kui vahetult Teid uurinud arstid ei näe probleemi, siis kõik ongi hästi.
Kui see punnike suureneb, tekib haavandumine vm, siis tuleb pöörduda arsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi