Ebamugav sisse hingata 19.09.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi töötas meie sisehoovis veoauto mootor pikemat aega ja vingugaas tuli aknast sisse. Sellest ajast alates on pidevalt tunne nagu hingaks sisse autode heitgaase. Tunnen seda nii siseruumides, metsas, merel, linnast rääkimata. Hommikul ärgates ja õhtul magama minnes. Nina tundub seest ka tundlik. Keeruline seletada, aga väga ebamugav tunne.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kui kaebused pole möödunud või ajas märkimisväärselt vähenenud, soovitan pöörduda asjaolude täpsustamiseks oma perearsti poole.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst