tihti väike palavik 18.05.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Muret teeb väike palavik (36,9 - 37,3). Veebruaris olin palvikus 2 nädalat, perearst vereanalüüsist põletikunäitajat ei leidnud, ei ole ka mingeid muid kaebusi. Tunnen lihtsalt nina ja silmade tagant, et soe on ja kraadides saan ka kinnituse väikese palaviku kohta. Käib see palavik aina tihedamini: eelmine aasta oli kevadel paar nädalat; siis detsembris oli u nädalake; selle aasta veebruaris 2 nädalat; märtsis oli mõni päev, eelmine kuu ja nyyd taas juba nädal hakkab täis saama. Hommikuti ei ole midagi häda, just keset päeva lööb üles, õhtuks enam-jaolt normis. Tahaks mingitki seletust asjale, perearst ei osanud mulle midagi kosta... Tänud!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kahjuks ma ei saa mitte anda siisulist vastust kuna olete jätnud märkimata oma vanuse, soo, põetud haigused, töö või õppimise jm olulisi detaile.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi