Enesetundest Part 2 10.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Enesetunne on juba väga hea, see probleem vajas ilmselt rohkem aega ja vitamiine, kui mina arvasin.
Väga kaunist jõuluaega Teile!

Maria

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Maria
Siis on hästi. Inimese ärevus ja hirm on just see mis teeb asja keerukaks nii patsiendile kui arstile. Arstitöö võib olla ammu tehtud, kuid ärevus ja sellega kaasnevad nähud võivad valmistada peavalu pikka aega.
Tänan kenade soovide eest.
Head tervist soovides Madis Veskimägi