palaviku puudumine 14.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas immuunsüsteem on väga nõrk, kui inimesel pole peaaegu kunagi palavikku, põdesin ka keskkõrvapõletikku ilma palavikuta, rääkimata grippidest.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Nõrga immuunsüsteemi tunnus on sage " külmetushaiguste" põdemine, nahamädanikud, naistel ka günekoloogilised põletikud. Keskkõrvapõletik võib olla mitut moodi, ka lihtsalt vedeliku tekkega keskkõrvas mille korral polegi palaviku. Tahaksin teid lohutada kuna oletan et immuunsüstem on täiesti korras või isegi suurepärane
Head tervist soovides Madis Veskimägi