Vasaku rinna all paistes "jutt" 04.10.16 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Paar nädalat tagasi tekkis vasaku rinna piirkonda mingi imelik valu liigutamisel just põhiliselt. Nüüdseks valu veidi järgi andnud kuid sirutades, vms liigutusi tehes nagu ikka valus. Täna uurisin lähemalt, vasaku rinna alt jookseb nagu mingi veresoone vms taoline triip, tuleks nagu rinna seest ja lõpeb ribide peal, katsudes on seda tunda. Helistasin ka oma perearstile, kes arvas, et tegu on närvipõletikuga, soovitas ibuprofeeni peale määrida. Kas selline kahtlane moodustis võb tõesti olla seotud närvipõletikuga?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tänan usalduse eest. Raske öelda. Võimalik, et on mitu asja- roidevahelise närvi valu, rinna aluse naha haudumus või hoopis vöötohatis. Püüdke ikka minna oma perearsti vastuvõtule, tema saab kõike vahetult vaadata ja hinnata ning määrata õige ravi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi