tasuline arst koju 02.06.14 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, palun öelge kas meil on ka selline teenus olemas nagu tasuline kiirabi või arst kes tuleks kodu kui vajadus oleks.Seda siis ööpäevaringselt. Alati ei julge kiirabi kutsuda sest saame riielda ....Kodus aga lapsed ja endalgi oleks südamerahuks vaja konsultatsiooni..Võiks ju olla selline teenus.....olen ise eluaegne haiglaõde aga rasketes olukordades oleks vaja arsti lõpliku sõna...Veterinaarias ju on see võimalus...

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
koduvisiidiga on see häda, et arstil ei ole seal muid vahendeid, kui oma silmad, kõrvad ja käed ning mõnikord kipub sellest täpse diagnoosi panekuks väheseks jääma ning vereanalüüsideks ja röntgeniks tuleb ikka tervishoiuasutusse minna - mistap koduvisiite teevad perearstid suhteliselt harva ning kiirabi tõesti on pigem nendele patsientidele, kes vajaks erakorralisena haiglasse toimetamist ja retsepte nad niiehknii ei kirjuta. Tasulist kiirabi meil ei ole, sest nii kallist teenust ei jaksa enamus inimesi endale lubada. Osa erakliinikuid teeb siiski ka koduvisiite teatud kellaaegadel, näiteks Confido, aga see teenus on reeglina üpris karmilt hinnastatud.
Lugupidamisega
Le Vallikivi