Vereanalüüs kodus 03.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas Tartus on olemas tasuline teenus, et õde tuleb koju ja võtab vereanalüüsi inimeselt, kes kroonilise haiguse tõttu ei saa ise liikuda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Meie kandis teeb seda pereõde- tuleb kokkulepitud ajal koju, võtab analüüsid, saadame edasi. Tartus ei saa see kehvem olla. Analüüsid määrab ikka arst, vastavalt vajadusele ja põhjendatult. Pärast tõlgendab ka.
On ka hea kogemus Synlabiga, neil on see teenus olemas, tõsiküll, tasuline, 60 eur külastus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi