Infarktieelne seisund? 04.06.13 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on nimelt selline küsimus:üks õhtu oli mul selline olukord et vasak käsi hakkas järsku valutama küünarnukist saati ja siis hakkas nii paha et pidin kohe istuma saama. Pärast seda läksin pikali ja hakkasid külmavärinad ja isegi palavik tõusis 38 peale ja ja rinna alt nagu magu oleks kokku tõmbund selline valu oli. Tahaks teada, mis see võis ollla, kas oli midagi hullu.

Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Raske öelda, võimalik, et viirusinfektsioon lihasvaluga. Kuid igaks juhuks on soovitav teha võimalikult kiiresti südamefilm ja südameanalüüsid kas perearsti või haigla erakorralise meditsiini osakonnas. Oluline on see, et põete vererõhu ja kilpnäärmehaigust, see teeb mind enam tähelepanelikumaks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi