Vereanalüüsi probleem 29.01.11 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Töötervishoiu uuringute käigus tehti vereanalüüs. Osa näitusid on normist erinevad. Millest see võib olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vereanalüüse tehakse kümneid, olete jätnud märkimata mis just on hälbga. Hälve võib olla nii normist suurem või väiksem. Kahjuks pole Teie kirjale võimalik anda sisulist vastust. Kui Teie arst jäi analüüsiga rahule, siis on kõik hästi. Esialgu diagnoosib ja määrab ravi ikka arst.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi