(ala)palavik . 21.03.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 20. a neiu ja otsest mure mul pole, kuid sooviksin teada, kas see on normaalne, et tihtipeale on mul kehatemperatuur 35, 5 ja vähem. köha ja nohu sel ajal ei ole, vahepeal külmavärinad ning peapööritus; veri ja hgb (149) on korras. Kas peaksin tegema mingisuguseid analüüse võin ongi see lihtsalt minu organismi iseärasus ?
aitäh !

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et see on Teie organismi iseärasus. Kui analüüsi määranud ja tõlgendanud arst on Teiega rahul siis on kõik hästi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi