Pearinglus, ala selja valu,väsimus, vett joon pidevalt ja keha on kuum, nagu oleks palavik. 06.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Üleeile hakkas alaselg valutama ja võtsin valuvaigisteid ja määrisin salviga, see ei aidanud. Eile seljavalu jätkus, läksin magama, kui ülesse ärkasin oli mul kananahk peal, siis hakkas keha kuumenema, kraadisin ennast sain 37,4, äkki lic mingi viirus. Öösel eriti magada ka ei saanud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Või äkki põie-neerupõletik ? Pöörduge perearsti vastuvõtule, uriiniproov, külv, CRV, ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi