valud südamepiirkonnas 21.12.07 / Perearst

Külastaja küsib:

mina enam ei tea mida teha.olen korduvalt käinud sama murega perearstil.juba 7 kuud iga päev on mul südames või südamepiirkonnas valud, aru ma ei saa millest?? uuringud ja proovid kõik ok.röntgen tehtud,mandleid uuritud, südame ekg, ehho ja koormustest olid ok.arst soovitas 2 kuud magneesiumi tablette süüa aga mitte midagi pole paremaks läinud.arst ütleb et ju siis närvidest aga ma ei usu.ma lihtsalt ei tea enam kuhu ja kelle poole pöörduda?

ise ma alles 25a aga need valupisted ja ebamugavus südame piirkonnas häirivad tõeliselt ja isegi hirmutavad kuigi midagi pole ju leitud!?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
usume neid uuringuid ja usume ka Teie arste. Arvan ka ise, et tegemist on psühhosomaatilise häirega. Kehaliste vaevuste teke ilma orgaanilise haiguseta.
Soovitan pöörduda psühhiaatri ja psühholoogi konsultatsiooniks ja seda ilma mingi valehäbi või kartuseta.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi