Hammustused 20.09.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

elan ühiselamus Tartus. Üks kord hommikul ärgates avastasin oma õla ja käe peal kollakaid punni taolisi moodustisi nii 10 ringis, mis sügelevad hirmsasti. Selgus et ka teistel toa elanikel on sama paar nädalat tagasi olnud.
Mis need on ja kes neil tekitab?
mis arsti juurde oleks tarvis pöörduda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Küllap on tegemist mõne ebameeldiva voodikaaslase hammustusega, nt. kirbud.
Korralik koristus, madratsite-linade vahetus, isiklik hügieen ja probleem peaks lahenema. Kui mure püsib, aitab nahaarst, saatekirja selleks pole vaja.
HEad tervist soovides,
Madis Veskimägi