madal palavik 06.08.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tere,

olen 21 aastane tudeng(mees).hetkel töötan ehitusel.tervis peaks korras olema, kuna talvel sõjaväe arstlikus komisjonis mul midagi viga ei olnud. Kuid umbes nädal aega tagasi hakkas pea õrnalt ringi käima. Hommikuti palavikku ei ole, on 36,2 tavaliselt, kuid kui õues ringi käin, siis tõuseb 37, 0 peale, väga harva ka 37,2peale. Äkki oskate öelda, kas see on lihtsalt külmetus?Mul küll on silmas avastatud toksoplasmoos, kuid sellega ei ole enne selliseid vaaevusid olnud.
ettetänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et see ei ole lihtsalt külmetus. võimalik, et põskkoopapõletik, mõni alaäge ja ebamääraselt avalduv infektsioon või midagi kolmandat-neljandat.
Kui vaevus püsib, siis perearsti vastuvõtule, esmased uuringud ja mõtted edasiseks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi