mustuse proov. 06.06.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tere. palun vastake nii kiiresti kui saate.
käisin arsti juures ja arst käskis teha mustuse proovi. sooviks teada mida see täpselt kujutab endast, kuidas ma tegema seda pean ja millal. Arst andis ka väikse pudeli millel on keeratav kork ,mille küljes on väike lusikataoline asi.

loodan vastate põhjalikult.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ei vasta. Seda kõike küsige oma arstilt. Olete jätnud saladuseks oma vanuse, soo, vaevused, ravimid ja palju teisi fakte.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi