Palavik 21.02.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mul selline mure,et mul on 6-päeva olnud väike palavik 37,2-37,5 esimesel kahel päeval oli ka meeletu nohu, nina oli lõpuks veripunane. Loputasin veega võtsin sudafedi tablette, nüüd oleks nagu enam vähem. aga palavik järele ei anna,pea valutab, silmamunad ka ja kummardades on eriti valus otsmiku ja silmade ümbrus. Perearst arvas,et palavik on nii vähe aega alles olnud ja nii väike,et põletiku ei ole,soovitas ohtralt juua ja kõik. köha eriti ole, lihtsalt nõrk ja pidev väsimus. Kas peaks muretsema või lähebki nii iseenesest mööda?
Aitähh.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Usaldage oma arsti. Iga uuring näiteks räntgenuuring või veretorge ikka kahjustab veidi patsienti. Kui arsti hinnangul on haiguskulg hea, siis ei ole just tõesti sügavat mõtet teha uuringuid, mille tulemus on eeldatavalt korras.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi