USSID NAHA ALL 01.02.07 / Perearst

Külastaja küsib:

ON NIISUGUNE TUNNE,NAGU NAHA ALL VINGERDAKSID RINGI USSID.KUI KÄEGA ÜLE TÕMMATA LÄHEB ÜLE.NAGU SIIS,KUI JUUKSED ON KINNI JA LAHTI LASED-NIISUGUNE TUNNE.PEREARST KIRJUTAS ALLERGIA VASTU MIDAGI VÄLJA,AGA MINU ARUST LÄHEB ASI JÄRJEST HULLEMAKS.MISSUGUSE ARSTI POOLE PÖÖRDUDA ? TÄNAN ETTE VASTUSE EEST.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

TERVIST !!!
JULGEN SOOVITADA PSÜHHIAATRI KONSULTATSIOONI JA SEDA TÄIESTI TÕSISELT.
HEAD TERVIST SOOVIDES,
MADIS VESKIMÄGI