Kõhulahtisus 21.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Mure selline et kõht on koguaeg lahti, juba mitu kuud. Vahepeal läheb korraks kinni, kuid peale joomist hommikul jälle lahti. Ei joo tihti.
Samuti tunnen peale lõunat väsimust ja kindlasti on ka väike palavik, 3-4 ajal õhtul. Kas on mingeid tablette mida sisse võtta. Ei ole arsti juures käinud 10 aastat. Ja 38 mees

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Käige ikka arsti juures, nad ju inimese jaoks ongi.
Väike palavik, väsimus ja kõhuvaevus viivd mõtted põletikulise soolehaiguse suunas. Seda peaks uurima. Esimene käik on perearst, kolleeg teeb esmased uuringud ja aitab koostada parima uuringute, konsultatsioonide ja raviplaani.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi