Kõhulahtisus 15.01.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, umbes alates 23. novembrist vaevab mind kõhulahtisus. Seoses sellega on muutunud ka pärasool valulikuks. Alguse sai see reisil olles Kanaaridel, kuigi ei seosta seda sealviibimisega.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!

Eeldusel, et vere-ja väljaheiteanalüüsidega on välistatud põletikulised ja nakkuslikud soolehaigused, kuid kaebused jätkuvad, tasuks kaaluda kolonoskoopia ehk soole endoskoopilise uuringu vajadust.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst