suunurgad.. 11.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Juba mitu kuud on kord üks siis teine suunurk valus.Ei saa suud lahti teha,et võisaiagi hammustada!Need vist on suunurga lõhed..Nad kaovad vahel ära,kui huulepalsamiga tihti määrin.Nüüd aga küsimus,millest see tuleb?Kas millegi puudus või üleküllus?Tahaks,et see kaoks jäädavalt.Külmetunud?Ei usu,nohu-köha pole,kurk ka korras.Loodan,et oskate mingit nõu anda.
Ette tänades Krista.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Suunurga ja keelelimaskesta hädad on sageli tingitud kehvveresusest. Seda saab täpsustada täisvereanalüüsiga perearstil.
Kolleg mõtleb ka teistele põhjustele.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi