veremaitse suus 22.09.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.Olen 26a noormees ja mul on juba 2 nädalat olnud veremaitse suus. Kui alguses oli natukene korraks, siis nüüd on pidevalt.Natuke ka suu kuivab. Igemed ei veritse. Äkki oskate aidata ja öelda, kas on midagi tõsist.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kogemuse põhjal annavad maitsehäireid suus sagedamini hambapõletikud, muutused toiduvalikus ja kõrgenenud veresuhkru tase. Soovitan perearsti külastust, kus saate teha esmased uuringud ja saada mõtteid mida edasi uurida või ravida.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi