Kõhuvalu... 11.07.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen enne ka vargsi tundnud paremal pool üleval roide kaare all tuima tuikavat valu...Mõnikord ka ärgates juba on tuigand...
Olen mõelnud ,et see on mingi lihasvenituse valu,et äkki olen midagi tõstnud jne.
Täna aga on mul see sama õrn valu paremal pool üleval roide kaare all püsinud päeva...
Kas oskate öelda,mis see võiks olla...?
Valu meenutab tõesti venitatud kõhu valu,kuid ma pole nagu oma teada midagi täna tõstnud...
Äkki saate mind aidata,teil on neid kogemusi valude suhtes rohkem,erinevate patsientidega?
Ette tänades A.K.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere A.K
Tahaks küll, kuid ma ei saa anda sisulist vastust. Ikka vana probleem:ÄRGE TEHKE SALADUST OMA VANUSEST, SOOST, KAASUVATEST HAIGUSTEST, KAASNEVATEST NÄHTUDEST, ÄGESTAVATEST JA VAIGISTAVATEST TEGURITESTMIS UURINGUID ON TEHTUD, MIDA ARVAVAD TEISED ARSTID JNE JNE. Mind ei huvita üldse nimi, vahest veidi elukoht: on see maal või linnas ja kuskaugel asub apteek.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi