Lapse kõhuvalu 02.09.22 / Perearst

Külastaja küsib:

5.5 aastasel tüdrukul kolmas pâev tugev kōhuvalu, läheb hooti tugevamans kus laps purskab nutma. Väike palavik 37.2. Käisime eile emos ja saine antibiotikimid sest veri näitas pōletikku. Ibumetin kõhuvalu ära ei võta. Kaks esimest päeva ma oksendas. Hetkel vedelik seisab sees, söönud ei ole midagi. Laps ainult magab ja on pikali, oigab valusr ja on täiesti jõuetu

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ebaselge äge kõhuvalu, kindlasti on vajalik diagnoosi täpsustamine ja vastav ravi. Koostöö oma perearsti või EMO-ga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi