kas neerud? 12.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 22.a naisterahvas ja minul tihti esineb selja valusid,
nõrkustunne, torkav valu vasakuss küljes.
Käisin perearsti juures,soovitas spordikreemi määrida(seljale),
aga see ei aita.Ise arvan, et neerudega midagi.Sest ka urineerimine
on sagenenud.Perearsti arvates on asi seljlihastes, mingi põletik.?.
Kuna uriinianalüüs oli korduvalt korras, teisi uuringuid ei tehtud
(n.ultraheli)...
Mida teha? Kelle juurde saaksin veel pöörduda?Uuringutele on ju
saatekirja vaja!
Ette tänades ...L..

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Usaldage oma perearsti. Aga tundub, et olete nõutu. Soovitan taas minna tema juurde ja rääkida oma murest. Ise mõtleksin küll ultraheliuuringule, vahest ka röntgenülesvõttele seljast.
Head tervist soovides Madis Veskimägi