veresooned silmades 01.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Millega võib olla seotud veresoonte lõhkemine silmades? Silmaarst ütles, et see ei ole iseenesest silmahaigus, vaid seotud üldise tervisega. Ma ei kaeba küll millegi üle. Millest võib veresoonte haprus slmades tekkida?

Tänades, Kati, 20 a.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie vanuses mõtlen eelkõige ülepingele töös arvutiga, õppimisel, telekavaatamisel. Veresooned võivad muutuda õrnemaks ka viirusinfektsioonide ajal, ja usina aspiriini tarvitamise kõrvalnähuna.
Head tervist soovides Madis Veskimägi