veresooned silmades 01.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Millega võib olla seotud veresoonte lõhkemine silmades? Silmaarst ütles, et see ei ole iseenesest silmahaigus, vaid seotud üldise tervisega. Ma ei kaeba küll millegi üle. Millest võib veresoonte haprus slmades tekkida?

Tänades, Kati, 20 a.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie vanuses mõtlen eelkõige ülepingele töös arvutiga, õppimisel, telekavaatamisel. Veresooned võivad muutuda õrnemaks ka viirusinfektsioonide ajal, ja usina aspiriini tarvitamise kõrvalnähuna.
Head tervist soovides Madis Veskimägi

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Perearst

Veresoonte lõhkemine silmas

Olen juba üle aasta tarvitanud askorutiini tablette üks tablett päevas.kuna tihti lõhkesid silmades veresooned.Selle tarvitamise ajal enem ei lõhkenud, kuni eilseni.Kas peaksin doosi suurendama ja kui ...

Le Vallikivi

Vastas dr Le Vallikivi

Tervist
Kahjuks on askorutiini tabletid veresoonte lõhkemise vastu täiesti kasutud. Diabeetikuna peaks kindlasti käima silmaarsti juures vähemalt 1 kord aastas silmapõhju näitamas, selleks on olemas ...

Loe edasi

haprad veresooned.

tere,

küsin nõuannet perearstilt, kuna ei oska esialgu arvata, kelle poole selle oletatava probleemiga pöörduda, kui üldse. nimelt on häda selles, et tihtipeale endale teadmata põhjusel ilmuvad ...

Madis Veskimägi

Vastas dr Madis Veskimägi

Tere
Minu vastus on lühike, kuna Teie kirjas puudub vanus, sugu, põetud haigused, kasutatavad ravimid, vaevuse kestus, perekondlik eelsoodumus.
Mõistlik on pöörduda perearsti vastuvõtule. ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi