oksendamine 13.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

mul on selline küsimus et ma oksendan iga hommik.ja kus juures see okse on koguaeg ühesugune.kollane ja seda on võiks öelda umbes sada krammi.pool klaasi siis.ärgamisest nii umbes paari minuti möödudes hakkavad iiveldus hoood mis ei lõppe enne kui olen oksendanud ja täpsellt sellega see asi lõppeb.kas oskate öelda millest see tuleneda võib ja mida saaksi selleks teha etseda vältida.aitähh kui oskate aidata.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Te ei maini oma vanust, sugu, harjumiusi, vaevuse kestust. Vaevuse taga võib olla mao/kaksteistsõrmiku haavand, 'ge gastriit, rasedus, alkoholism, reflukshaigus, maolukuti ahenemine jne jne. Egas muud kui arsti juurde.
Head tervist soovides Madis Veskimägi