Tervist! Mul on 12 päeva olnud vappekulm , oksendamine (27.04.23.seisab ees päraku uuring) 16.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist! Mul on 12 päeva olnud vappekulm , oksendamine (27.04.23.seisab ees päraku uuring)
Ma kahtlen , kas sellise ettevalistusega protseduur on õige : söömata , min.vedelikuga. Ootan toetust.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Väga soovin midagi ilusat öelda ja lohutada. Ainus, mida saan- usaldage oma arste. Nemad hindavad uuringu riske ja saadavat kasu-kahju suhet.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi