Migreeni ravi ei toimi, täiendav küsimus 08.06.20 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on Haigekassa kindlustus olemas. Perearst tegi saatekirja neuroloogile.
Tuleksin Teie vastuvõtule, kuid TÜ Kliinikumi ajad on kõik kinni.
Saaksin tasulise vastuvõtu aja Elite kliinikusse.

Kui tulen tasulisele vastuvõtule, kas siis on kõik hilisemad uuringud ja ravi samuti tasuline?

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
ravimeid saab arst ikka kirjutada soodustusega, sõltumata sellest kas on erakliinik või mitte. Radioloogiliste jms uuringute eest tuleb antud juhul tasuda siiski patsiendil endal.
Lugupidamisega
M. Braschinsky