nahk 16.04.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere, minu käevartel on viimasel ajal tekkinud nagu punased laigud naha all. Ei need pole veresooned vaid kohe väikesed punakad laigud ja neid on palju. Mujal neid ei ole vaid käevartel ja mõlemas käevartel (punakad, roosakad ja need on äärmiselt väikesed mm.-1,5)

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Kirjelduse alusel on raske hinnata naha muutust. Tegemist võib olla angioomidega. Ka täiskasvanud inimesel võivad need kujuneda. Enamuses on need healoomulised muutused ja ravi ei vaja. Kindluse mõttes on hea lasta arstil need visuaalselt üle hinnata.

Head soovides,
Vanda Kristjan