Nahk valutab 14.04.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere. Sain kuskilt külma. Ja olen nohus ja kurk valutab. Aga üle keha on nahk üli tundlik ja valus...
Millest selline nahatundlikus tekkis ja valu või mida see tähendab?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Viirushaigus võib anda kirjeldatud kaebust. Tegemist on organismi kaitsereaktsiooniga. Tõenäoliselt vastamise ajaks on kaebus möödunud.

Head soovides,
Vanda Kristjan