Rindkere valu 01.04.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere,mul on selline et vahepeal on vasakus rinnas valu ja siis paremas rinnas,vahepeal on selline tunne et rindkeres mingi asi käib kuskile vastu,hõõrub ja siis on kuumahood ka,ma käisin perearsti juures ja vereproovid on korras

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Rindkere valud, mis esinevad paremal ja vasakul poo,l on kõige sagedamini tingitud tugikarkassist. Võiks hinnata rindkerelihaste ja seljalihaste toonust. Sageli põhjus lihaste ülepingest tingitud. Head nõu võiks anda füsioterapeut.
Kuna analüüsid on tehtud ja normis, siis haiguslikud põhjused, kuumahoogude põhjusena, on tõenäoliselt hinnatud.

Head soovides,
Vanda Kristjan