Näo pool tuim peale hamba eemaldamist 15.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale hamba eemaldamist mida ravida enam ei saanud, eelmise aasta (2023) aprillist alates on näopool, kust hammas eemaldati tänani tuim , nagu oleks tuimesti siiamaani toimiv, mis on vähetõenäoline.
Tuim on lõua vasakult poolt, kust kandist hammas välja tõmmati.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on vigastatud nahanärvi haru, võimalik ka et seoses tuimestava süstiga. Tavaliselt paranemine siiski toimub aga see võtab vahel mitu aastat.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika