Valu kiirgab puusestpõlveni. 06.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valulik on kõndida.Valu kiirgab põlvest puusani,kõige valusam on parema kintsu sisepool. Kõndides annab kõige rohkem tunda. Umbes nd aega oli valu seljas,paremal pool,Kuna mul on 1 liikuv neer(paremal pool,vasak lõigati kasvaja tõttu ära),siis kardan,et ehk neer tegi haiget.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neeruvalu jalga ei kiirgu. Tegemist ilmselt nimmelülidevahelise diski probleemiga. Kui valu nädalaga ei vähene
(tuleb vältida valu tegevaid liigutusi ja asendeid) tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
Tel. 6748591