Valu kiirgab rinnust vasakukätte ja kaelast õlga ja alla ribidesse 01.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere mul üks küsimus kas mul võib olla närvi põletik? Kui valu kiirgab rinnust vasakukätte ja kaelast õlga ja edasi seal ribide alla.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kaeladiski probleemiga. Perearsti kaudu tuleks teha Rö. pildid kaelalülidest ja minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika