Selja hädad 29.02.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mida tähendab , et seljaaju tsentraalkanal on terves ulatuses laienenud ja kerge hüdromyelia ja os coccygeus kulgeb mõnevõrra suurema nurga all ??Kas see võib põhjustada vaegusi , valusi seljas ja jalas . Kas võimlemine annab positiivseid tulemusi ? Kas peab eraldi spetsialisti poole põõrduma ?
Aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on tõenäoliselt selgroo arenguhäirega mis võib soodustada seljavalusid. Neuroloogi läbivaatus selgitab asja.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika