Alaselja närvi tõmblus 13.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul vanasti esines küll harva seda, aga viimasel ajal alaselg tõmbleb/väriseb ja nii ebameeldiv et ei lase magada. Olen ka tähele pannud et just peale alkoholi tarvitamist esineb kõige rohkem seda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alkoholi regulaarne tarvitamine võib põhjustada värinaid ja tõmblusi erinevates kehaosades. Soovitan loobuda.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika