Nimme mrt 11.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,sooviks mingit infot MRT vastuse kohta.
L4/5 tasemel on disk vasakul foraminaalsel veidi väljakummunud, konflikti närvijuurega ei sedasta. L5/S1 vahemikus on diski veesisalduse ka kõrguse kerge langus, väike diski protrusioon tsentraalsel, närvijuurtega konflikte ei sedasta

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

4/5 nimmelülidevaheline kõhrketas on kahjustatud, kuid praegu ei ohusta jalanärvi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika