Diagnoosi ravi 16.02.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Pöördun teie poole küsimusega milline ravimeetod on diagnoosiga Nimme ja muude lülivaheketaste haigusseisund radikulopaatiaga.
Kokkuvõte patsiendi ravist: Parem kannarefleks kustunud. Lasegue D 45, Sin 60 MRT L/5 S1 dex. diskiprolaps .

Vastust ootama jäädes

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Jalanärvi kahjustus seoses diskiprolapsiga paraneb sageli ilma operatsioonita , võib aga võtta mitmeid kuid. Vajalik on vältida tõstmisi ja asendeid mis põhjustavad jalavalu ja tarvitada korduvate ravikuuridena põletiku ja valuvastaseid ravimeid.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika