Valu vasaku reie välisküljel. 05.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi tekkis valu nagu vasakule selga ags liikus edasi vas aku reie välisküljele ülemisele poolele. Ta ei ole kogu aeg aga nagu käima hakkan nii umbes 50m. Järel lööb metsiku valu reie välisküljele ja edasi minna ei lase.Kui saan natuke minna nii on jälle tagasi. Mitu aastat tagasi on olnud seljaoperatsioon diski väljasopistumise kõrvaldamise ja veel kordus op.armkoe eemaldamiseks aga vaevustest ma täielikult ei ole vabanenud. Millest nüüd selline valu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist nn. kitsa närvikanaliga seoses muutustega nimmelülides ja lülidevahelistes diskides. Vajalikud on neuroloogi läbivaatus ja lisauuringud (MRT) kuna vajalik võib olla uus operatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika