Jalalaba nõrkus 28.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin küsida nõu seoses äkitselt tekkinud jalalaba nõrkusega. Nimelt tekkis see paar päeva tagasi paremas jalalabas. Varvaste ülespoole tõstmiseks pean tõsiselt pingutama. Eelnevalt mingit lihaskoormust pole olnud. Vigastusi pole olnud. Mida peaksin ette võtma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla jalanärvi kahjustusega. Millise ja kui suure kahjustusega tegemist selgub vaid neuroloogilise läbivaatuse käigus. Soovitan külastada EMOt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika