Valutav jalalaba 27.02.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal tagasi hakkasin tundma vasaku jalalaba valu -see seisneb rohkem jalalaba keeramisel ja suure varba peale ei saa üldse toetada , jala sääremari läheb ka pidevalt krampi ...sellega seoses täheldasin ka sõrmeliigeste kangestumist-----see siis sedasi et sõrmed jäävad nagu krampi ja ma pean need sirgeks kangutama.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist liigeste probleemiga, võimalik on ka jalavõlvi lamenemine. Tuleks minna ortopeedi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika