Valud vasakus peapooles ja kuklas 08.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 19-aastane neiu. Umbes kuu aega tagasi lõi vasaku kõrva taha äkkvalu ning see levis minutite jooksul vasakusse peapoolde ja kuklasse. Paar nädalat tagasi andis valu järele, kuid nüüd on taas suurenenud valud kuklas, peas ja isegi silma ning otsaesise piirkonnas annab valu tunda. Mõnel päeval on peavalu väga hull ja vältimatu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna valu põhjuseid võib olla mitu, tuleb pöörduda spetsialisti (neuroloog) vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika