Kas võib olla neuroloogiline probleem? 13.10.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas võiks olla tegu mingite närvilõpmete tasemel või midagi sellist. Aastaid tagasi sain külma ja siis oli samasugune tunne vasakus peapooles, silma nagu kisti kokku ja kõrvani välja ja kestis väga pikalt. Olen ise meedik ja seega ka igasugu mõtteid. Nüüd olen proovinud mõned päevad neurotiini, aga äkki oskate midagi muud soovitada .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks ju proovida raviks diazepami 1 nädal 5 mg 0,5 + 1 tab. päevas (rahusti ja lihaslõõgasti). Kui on parem võiks kaaluda antidepressandi kuuri.

Dtr. Ain Pajos