Vasaku jala teine varvas teist päeva suriseb. Eelnevalt käisin 3 päevasel bussireisil ja istusin tihti sundasendis, põlved kõveras , kuu aega varem oli vasaku jala meniski op. Kas läheb ise üle või mida peaksin ette võtma? 11.06.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vasaku jala teine varvas teist päeva suriseb ja suur varvas katsudes nõelub.Eelnevalt käisin 3 päevasel bussireisil ja istusin tihti sundasendis, põlved kõveras , kuu aega varem oli vasaku jala meniski op. Kas läheb ise üle või mida peaksin ette võtma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui istusite jalg üle teise jala põlve siis tõenäoliselt sai pressimisel viga üks jalanärv mis kulgeb põlveõndlas. Tuleks vältida sarnast istumisviisi, hoida jalga enamasti sirge ja varuda kannatust kuna paranemine kestab kaua.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika