Poolenädalane valu küünarliigeses 23.05.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Poole nädala eest algas aeg-ajalt kaduv ja aeg-ajalt tagasi tulev mõõdukas valu parema käe küünarnukis. Katsumine valu ei tee, kuid tekkis küsimus, ega tegu ei või olla liigesepõletikuga? Mingit vigastust sellel kohal pole olnud kunagi ega lähiajal.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võibki olla liigese ülekoormus või kõõlusepõletik. Vältige küünarnukile toetamist ja valutegevat liigutust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika